KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539199
nr 1553 9199
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 71x58 cm, yttermått inklusive ram: 85x72 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:31:21
29/7 08:36:14
300 kr
31/7 10:49:12
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand